Fotografie voor start-ups, kleine merken en starters

“Ja maar wij zijn te klein.”
Wat je eigenlijk wil zeggen: “Ons budget gaat niet passen binnen jouw prijzen.” Misschien niet, misschien wel. Maar als je het niet vraagt, zal je het ook nooit weten.
Waarom werk ik ook voor kleine bedrijfjes en brands?
Iedereen begint klein. Sommige bedrijven hebben een enorme groei ambitie. Dat merk ik vaak bij food start-ups. Je investeert in je marketing om te kunnen groeien. Met een sterke basis aan beelden kom je een heel eind. Die beelden bepalen de eerste indruk van je brand in de markt.
Je bent het je merk eigenlijk verschuldigd om haar met kwalitatieve beelden de markt in te sturen.
Weinig budget is ook een budget
Of je nu pas begint of al 10 jaar in je eentje een food brand runt, denk niet “Wij zijn klein en jij hebt alleen maar grote namen als klanten.” Vertel mij je verhaal, je doel, je missie. Laat ons écht kennismaken. Ik geraak makkelijk meegesleept door ondernemers met een passie en ik geloof in pay it forward.
Wie jullie al voorging:
TipToh, Dripl Drinks, Bakkerij Bezekoek, Burger Art, BOEF Oudenaarde, Oublon, Caulilo, Lathee, Karma Karma, Mirabel, …











